XV Zjazd Społeczności Phila Koniecznego

DOŁĄCZ

To jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi czołowych ekspertów, inwestorów i entuzjastów kryptowalut!

Nie przegap największego eventu roku, bo może on zmienić Twoje życie!

Jeśli budujesz świadomość i niezależność finansową, to musisz tam z nami być.

Przekrocz cyfrowe bariery i spotkaj się osobiście ze mną, prelegentami oraz z innymi entuzjastami kryptowalut.

Termin

13-14.09.2024

Miejsce

Icon
www.warszawianka.pl

Hotel Warszawianka - Serock

Dlaczego ten Zjazd jest tak istotny? - Phil Konieczny

Przygotowuję dla Ciebie event, podczas którego poznasz najlepsze praktyki, dowiedz się, jak zabezpieczać swoje środki i jak skutecznie zarządzać finansami oraz inwestować z głową.

Posłuchaj osobistego zaproszenia Phila Koniecznego

To wyjątkowa okazja, aby spotkać się z osobami, które mają takie same zainteresowania, myślą podobnie i mają te same cele co Ty. Na zjeździe będziesz mógł wymienić się doświadczeniami, nawiązać nowe znajomości i pogłębić swoją wiedzę w gronie ludzi, którzy podzielają Twoją pasję.


Wspólnie 2 dni to okazja do nawiązywania kontaktów, wzmacniania już istniejących oraz współtworzenia podstaw pod przyszłe projekty. Tu masz możliwość na poszerzenie horyzontów czy znalezienie nowych perspektyw inwestycyjnych.Jesteśmy po halvingu Bitcoina, a na rynku pojawił się nowy gracz w postaci ETF-ów na Ethereum.


Jak wpłynie to na przyszłość rynku kryptowalut?

Czy wprowadzenie kolejnych ETF-ów zmieni oblicze rynku?

Czy zachowa się dotychczasowa cykliczność, czy też nowe fundusze ETF wyssą kapitał, który wcześniej był kierowany
w altcoiny?


Te i wiele innych pytań nurtują zarówno inwestorów, jak i ekspertów rynku. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak może
wyglądać rynek w najbliższej przyszłości, serdecznie zapraszam na XV Zjazd Społeczności Phila Koniecznego.

Prelegenci

Phil Konieczny

Jeden z najlepiej rozpoznawalnych kryptowalutowego YouTube’a, w Polsce. Jego kanał, na którym publikuje setki godzin darmowych materiałów na temat rynku, subskrybuje ponad 363 000 osób (stan lipiec 2024). Aktualnie do jego kanału dołącza dziennie 500 nowych subskrybentów. Natomiast na Twitterze śledzi go ponad 184 000 użytkowników.

Paweł Szpakowicz

Socjolog, przedsiębiorca i inwestor. Sporadycznie inwestuje w nieruchomości, choć od tego sektora zaczynał. W 2017 roku rozpoczął inwestycje na szerszym polu - metale szlachetne, waluty cyfrowe i światowe giełdy z naciskiem na rynek surowcowy. Od trzech lat 90% swej aktywności zawodowej łączy ze zgłębianiem wiedzy na temat inwestycji właśnie w ten sektor. Aktualnie większość zainteresowania poświęca spółkom uranowym, które - jak uważa - w najbliższych latach przedstawiają pokoleniową szansę na budowanie majątku. Obecnie w kręgu jego zainteresowań nadal pozostają kryptowaluty, ale przede wszystkim giełdy, a dokładniej sektor inwestycji surowcowych.

Doktor Górski

Podczas studiów doktoranckich na wydziale informatyki skupił się na analizie sygnałów elektroencefalograficznych, stosując techniki takie jak analiza składowych niezależnych. Obecnie koncentruje się na anonimowości i sieciach neuronowych, uznając te obszary za kluczowe dla przyszłości technologii i społeczeństwa. Zajmuje się badaniem metod ochrony prywatności i bezpieczeństwa online oraz potencjałem sieci neuronowych w dziedzinie sztucznej inteligencji, co wiąże się z etycznymi i technicznymi wyzwaniami.

Jest certyfikowanym hipnoterapeutą, trenerem przygotowania mentalnego w biznesie i sporcie zawodowym.Specjalizuje się w pracy z lękami, bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, nałogami oraz nawykami i przekonaniami.Łączy hipnoterapię, współczesny szamanizm, wątki mitologii nordyckiej i wiele innych systemów, aby rozwikłać wzorce, które mogą ograniczać ludzki potencjał na poziomie podświadomym.”Moją misją jest uczyć ludzi jak używać własnego umysłu. Większość ludzkich problemów nie wynika wcale z wad i niedoskonałości systemu, tylko z braku umiejętności korzystania z jego doskonałych funkcji. Wierzę, że świat będzie lepszym miejscem, jeżeli więcej z nas będzie umieć programować swoje umysły”.

Współtwórca oraz dyrektor zarządzający projektu ccFOUND, dzięki którym eksperci, influencerzy i liderzy będą mogli monetyzować pracę wkładaną w prowadzenie społeczności internetowych oraz przekazywane informacje - i wiedzę. Jego celem jest stworzyć miejsce, w którym nie będzie nienawiści, a ludzie będą mogli ze sobą dyskutować, dzielić się opiniami i doświadczeniami. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Od 2016 roku aktywny inwestor (kryptowaluty i aktywa tradycyjne). Z Instytutem współpracuje od 2019 głównie edukując społeczność na temat kryptowalut i technologii blockchain. Pomaga w sytuacjach, które dla innych wydają się być bez wyjścia.

Paweł Viking Pawlak - emocje w biznesie

Karol Kiełtyka

Interdyscyplinarny Dietetyk, Ekspert od hormonów i biohackingu, Trener Zdrowia i Wysokiej Efektywności.

Szkolił się w USA, Kanadzie, UK u najlepszych światowych ekspertów z branży health & performance, przeprowadził blisko 19 000 sesji 1:1 oraz napisał 3 bestsellerowe książki, które przeczytało w polsce ponad 100 000 osób

Karol Wyszomirski - zdrowie

Będziesz miał okazję poznać alternatywę dla inwestycji w kryptowaluty, dowiesz się jak dbać o bezpieczeństwo w blockchainie, anonimowość w sieci czy własne zdrowie. Otrzymasz bezcenne wskazówki i perspektywy od ekspertów w swojej dziedzinie, które nie są dostępne w żadnych podręcznikach czy kursach online.

Dlaczego warto?

Kompleksowa tematyka

Phil ujawni swoją tożsamość. Jest to wyjątkowa okazja, aby spotkać się z nim osobiście, bez żadnych barier, bez maski czy przeszkód komunikacyjnych. Możesz zadać mu pytanie i uzyskać odpowiedź na nurtujące kwestie, ale także na zdobycie inspiracji i motywacji z pierwszej ręki. Zjazd to jedyna do tego okazja.

Poznasz osobiście Phila Koniecznego!

Wrócisz do domu z głową pełną praktycznej wiedzy z motywacją do dalszego rozwoju i eksplorowania nowych możliwości. Będziesz bardziej świadome i spokojnej podchodził rynku. Ponadto, wydarzenie to będzie okazją do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami, co może okazać się początkiem nowych, inspirujących relacji i projektów.

Inspiracja

Nasze Zjazdy wyróżniają się na tle innych wydarzeń również wyjątkową atmosferą, która sprawia, że uczestnicy czują się jak wśród bliskich przyjaciół. Spotkasz tu osoby o podobnych aspiracjach i wartościach. Osoby, które, tak jak Ty, chcą czerpać z życia pełnymi garściami, realizować marzenia i cieszyć się niezależnością finansową.Uczestnicy naszych zjazdów to osoby, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i życiowymi lekcjami, nie oczekując niczego w zamian. A czasu do rozmów i nawiązywania relacji będzie mnóstwo.

Wartościowi ludzi i trwałe relacje

Eksperci dostarczą Ci szczegółowych informacji, które nie są szeroko dostępne w publicznych źródłach.Każdy uczestnik ma unikalne doświadczenia i cele. Zadając pytania bezpośrednio, możesz otrzymać odpowiedzi, które są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i sytuacji. Podczas prelekcji, sesji Q&A, networkingów poznasz przypadki z życia wzięte oraz najlepsze, sprawdzone praktyki. Będziesz w sercu wielu dyskusji. Pogłębisz wiedzę i zrozumienie tematu w kilku kluczowych dziedzinach.

Zadasz pytania specjalistom

Na naszych Zjazdach możesz w pełni odpocząć, odcinając się od obowiązków dnia codziennego. W hotelu jest SPA, siłownia, basen, sauna.

Chwila dla siebie

Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
Icon
DOŁĄCZ

To jak, będziesz?

Filmik uchyla rąbka tajemnicy, jak wyglądają nasze spotkania. Doświadcz wyjątkowego połączenia wiedzy, zabawy i budowania relacji, gdzie pasja łączy się z niezapomnianą atmosferą.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym uczestnicy naszych zjazdów dzielą się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. W tych inspirujących relacjach usłyszysz historie ludzi, którzy dołączyli do społeczności skupionej wokół rynku kryptowalut i Phila Koniecznego. Odkryj, jakie otworzyło to przed nimi możliwości i dostarczyło korzyści.

Przeczytaj opinie, w którym uczestnicy zjazdów dzielą się doświadczeniami i przemyśleniami. Usłysz historie inspiracji i odkryj, jak dołączenie do naszej społeczności wpłynęło na ich życie zawodowe i osobiste.

DOŁĄCZ

Zarezerwuj swoje miejsce, zanim zrobi to ktoś inny

IconIconIconIconIconIcon

Nigdy nie byłem na takim spotkaniu integracyjnym, gdzie wszystkie osoby, z którymi miałem przyjemność porozmawiać były tak bardzo świadome i nastawione pozytywnie do życia. Wszystko od wykładów po networking i kolacje, czyli możliwość spędzenia czasu w miłym towarzystwie. Na pewno mam taki wniosek, że warto spotykać się i rozmawiać na żywo z ludźmi świadomymi (a to, że na takim spotkaniu to praktycznie większość ludzi). Dlatego jestem pewien, że nie był to mój ostatni wyjazd na takie spotkanie.

Icon

Na zjeździe byłem pierwszy raz i cieszę się, że tego doświadczyłem. Prelekcje bardzo ciekawe, zresztą słuchałem wcześniej prelegentów na mentoringu. Dobrze było zgarnąć parę telefonów i maili, muszę się przygotować aby zorganizować spotkania/rozmowy z prelegentami na tematy, które mnie interesują. Jestem specyficznym uczestnikiem, bo nie pytam kiedy alty, nie pytam jaka strategia (bo to już wiem z mentoringu), nie chcę podjąć biznesowej współpracy, promując swoją firmę (bo jej nie mam), interesuje mnie aspekt psychologiczny, socjologiczny oraz odpowiedzi na pytanie co można zrobić aby nie musieć uciekać, chować się w bunkrze ze swoimi bitcoinami czekając aż system, trochę później i po mnie przyjdzie. Mówiąc krótko, szukam tego 0.5% społeczeństwa, z którym będę mógł konstruktywnie porozmawiać na ciężkie ale bardzo ważne tematy.

IconIconIconIconIcon

Siemanko, zjazd oceniam bardzo dobrze, ciężko wybrać jedną rzecz jaka mi się podobała. Przy każdym kolejnym zjeździe widać, że tematy jest dograny doskonale. Aktualnie dochodzicie chyba już do perfekcji organizacyjnej wielki szacunek. Nie wiem czy mieliście na to jakiś wpływ, ale hotel był tym razem jakiś przyjemniejszy i można było płacić gotówką ;)Plus za zaangażowanie Kacpra w rolę prowadzącego chlopina daje radę i jakoś dzięki niemu było bardziej swojsko, przynajmniej dla mnie.Najlepsze wystąpienie jak dla mnie całego zjazdu to wystąpienie Karola, mam nadzieję że na następnym zjeździe nie zabraknie jego prelekcji.Jestem ciekaw czy to że pokazaliście Phila na początku było odpowiedzią na moją ostatnią sugestie, jeżeli tak to dziękuję;)

IconIconIconIconIconIcon
IconIconIconIconIconIcon
IconIconIconIcon

Zjazd odbieram bardzo pozytywnie. Podobało mi się że nie skupialiśmy się tylko i wyłącznie na rynku kryptowalut ale poruszone zostały tematy, cyberbezpieczeństwa, surowców, zdrowia, itp. To pomaga rozwijać się na przyszłość.

IconIcon
IconIconIconIconIconIcon

Spotkanie wielu ciekawych, inspirujących ludzi a w tym z podobnym mentalem, podejściem. Większość z tych ludzi mówiła o wdzięczności, co dla mnie jako psychologa zrobiło potężne wrażenie. W mojej pracy wiele czasu muszę poświęcić żeby przybliżyć moich klientów do tego uczucia...Poznanie Phila, posłuchanie jego perspektywy, mega pozytywne wrażenie.

Zjazd odbieram bardzo pozytywnie. Podobało mi się że nie skupialiśmy się tylko i wyłącznie na rynku kryptowalut ale poruszone zostały tematy, cyberbezpieczeństwa, surowców, zdrowia, itp. To pomaga rozwijać się na przyszłość.

Zjazd był super zorganizowany. Podobało mi się podejście do nowych uczestników z pytaniami pomocniczymi i wskazówkami do dołączaniu się do rozmów. Prelegenci - najwyższa klasa i mega wiedza i różnorodność tematyczna. Nie spodziewałam się jak bardzo czuć to, że wszyscy myślimy tak samo mądrze ;) energia tak pozytywna, że i bez alkoholu szło się zintegrować :D cieszę się, że bez problemu szło zamienić z każdym z prelegentów kilka słów albo chociaż stać z boku i posłuchać. Temat zdrowia wprowadzony do inwestycji był czymś co bardzo cenię (polecam również do przyszłej współpracy Braci Rodzeń oraz Ryszarda Grzebyka - lekarzy niezależnie myślących, którzy odeszli od systemu).

Wrażenia bardzo pozytywne najbardziej podobała mi się atmosfera i organizacja całego wydarzenia wspaniali ludzie no i wy cała EKIPA która wspaniale to wszystko ogarnęła i nie ukrywam spotkanie z Philem wielkie ukłony za jego wiedzę .Wartości które wyniosłam ze zjazdu to jeszcze większa motywacja i zastrzyk pozytywnej energii

Icon
IconIconIconIconIcon
IconIconIconIconIconIcon

Spokój wewnętrzny i pewność, że są jeszcze inni, którzy myślą w ten sam sposób. Wspaniała grupa z niespotykanym potencjałem,wszystkie branże i dziedziny życia, potężny kapitał. Grupa, która może sobie poradzić z wielkimi projektami tego świata. Aż ciężko mi sobie wyobrazić jakie efekty może przynieść "burz mózgów" takiej społeczności.

AGENDA

 • rejestracja uczestników
 • rozpoczęcie
 • prelekcja
 • networking
 • prelekcja
 • przerwa obiadowa
 • prelekcja
 • networking
 • prelekcja
 • czas wolny
 • kolacja integracyjna w Miasteczku Piknikowym

09:00 - 10:50

10:50 - 11:00

11:00 - 12:00

12:00 - 12:30

12:30 - 13:30

13:30 - 15:00

15:00 - 16:00

16:00 - 16:30

17:30 - 20:00

20:00 - 00:00

 • prelekcja
 • networking
 • prelekcja
 • przerwa obiadowa
 • prelekcja
 • networking
 • prelekcja
 • czas wolny
 • kolacja integracyjna w Miasteczku Piknikowym

12:00 - 13:00

13:00 - 14:30

14:30 - 16:00

16:00 - 16:30

16:30 - 17:30

17:30 - 20:00

20:00 - 00:00

10:30 - 11:30

11:30 - 12:00

Piątek

13.09.2024 r.

Sobota

14.09.2024 r.

16:30 - 17:30

Szczegóły

Wyżywienie

lunch, kolacje, przerwy kawowe

z naszymi trenerami

2 DNI prelekcj

na platformie IK

Dostęp do nagrań

Icon

Miejsce

Termin

Hotel Warszawianka - Serock

13-14.09.2024

IconIconIcon

moderowane

Prelegentów

2 kolacje integracyjne

w Miasteczku Piknikowym

Networkingi

Możliwość poznania

IconIconIcon

Nocleg:

Cena 2970 zł brutto

Uwaga! Cena nie zawiera noclegu. Szczegóły rezerwacji znajdziesz poniżej.


Osoby towarzyszące

Istnieje możliwość dokonania zakupu miejsca dla osoby towarzyszącej - zgodnie z cennikiem.

 • rezerwacja we własnym zakresie
 • wynegocjowane preferencyjne stawki, tylko dla uczestników zjazdu w Hotelu Warszawianka
 • 431 zł brutto/doba pokój 1-osobowy
 • 469 zł brutto/doba pokój 2-osobowy
 • ilość miejsc ograniczona
 • możliwość rezerwacji pokoi na dowolną ilość dób w terminie 12-15.09.2024 r.

Rezerwacja pokoi mailowo rezerwacja@warszawianka.pl lub pod numerem +48 22 768 90 00 na hasło: "Instytut Kryptografii"

Masz wpływ, na to z kim będziesz w pokoju.

Jeśli zależy Ci na pobycie w pokoju 2-osobowym, ale przyjedziesz sam, wyślij maila na bok@instytutkryptografii.pl - w temacie maila wpisz "Forum - Współlokator".


Zostaniesz dodany do zamkniętego wątku-forum, w którym nawiążesz kontakt z innymi osobami poszukującymi współlokatora.

 • moderowane
 • będą akceptowane tylko i wyłącznie posty dot. poszukiwania współlokatora
 • wpisy na inne tematy będą usuwane
 • rezerwacji pokoju i rozliczeń, możesz dokonać tylko poza platformą IK, tj. prywatne komunikatory, kontakt telefoniczny

Forum będzie:

Zarezerwuj swoje miejsce zanim zabraknie miejsc.

DOŁĄCZ

FAQ

Gdzie i kiedy odbywa się XV Zjazd Społeczności IK?

Czy w cenie uczestnictwa w XV Zjeździe Społeczności IK zawarty jest nocleg?

Jak dołączyć do Forum Współlokator - nie wpisałem w komentarzu zamówienia informacji "forum - współlokator"

Interesuje mnie miejsce dla osoby towarzyszącej. Chciałbym zapytać o cenę i zakres uczestnictwa?

Czy są przewidziane zniżki dla osób towarzyszących?

Chcę uczestniczyć w Zjeździe, ale po kontakcie z hotelem, po sprawdzeniu na booking, okazało się, że nie ma już dostępnych miejsc noclegowych.

Czy dostępne są opcje menu bezglutenowego oraz wegańskiego dla uczestników?

Czy złożenie zamówienia jest równoznaczne z rezerwacją miejsca?

Czy Zjazd jest płatny dla uczestników Mentoringu?

Czy otrzymam fakturę?

Jaki opis znajduje się na fakturze?

Czy istnieje możliwość dokonania płatności za zamówienie za pomocą kryptowalut?

Jakie są dostępne metody płatności?

Czy jest możliwość płatności w obcej walucie?

Czy wszyscy uczestnicy będą mieli dostęp do nagrań ze Zjazdu?

Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Zobacz
Days
Hours
Minutes
Seconds

Jeśli jesteś gotowy na tę zmianę, dołącz do mnie na XIV zjeździe Społeczności Instytutu Kryptografii.


Upewnisz się, że jesteś w dobrym miejscu, wśród ukierunkowanych na sukces i inspirujących ludzi. Tego nie możesz przegapić! Spotkasz osoby, które podzielają Twoje ambicje. Eksperci, liderzy branży, będą tam, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Masz pytania? Tutaj znajdziesz na nie odpowiedzi.

REGISTER NOW

Rynek

10 stycznia 2024 to dzień, który przejdzie do historii rynków finansowych. Wprowadzenie ETFów spotowych na Bitcoina na tradycyjnych giełdach, otworzyły nowy rozdział w świecie kryptowalut. Takiej hossy jeszcze nie było. Uczestniczysz w czymś, co przyciągnęło uwagę największych graczy finansowych na świecie, którzy chcą jednego - Bitcoina!


Nadchodzi kolejny halving - wydarzenie, które historycznie zawsze skutkowało wzrostem cen. Mniej Bitcoinów na rynku, a rosnący apetyt inwestorów - idealna mieszanka dla kolejnego skoku wartości. Ma nadzieję, że go dostrzegasz, zanim ubiegną Cię sprytniejsi lub po prostu lepiej poinformowani.


Bądź na XIV Zjeździe Społeczności IK, a o komplet informacji zadbam ja oraz Sławek Zawadzki, Paweł Górski, Paweł Szpakowicz, Karol Kiełtyka oraz goście specjalni.

Eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tu spotkasz mnie oraz pozostałych prelegentów na żywo. Możesz zadać nam pytanie, które nurtuje Cię od dawna i otrzymać bezpośrednią odpowiedź. Będziemy dostępni dla Ciebie podczas sesji networkingowych i kolacji integracyjnych. Tego nie da Ci szkolenie online.


Dla uczestników przygotowuję mocną prezentację. Oprócz tego także specjalny godzinny panel Q&A (pytania i odpowiedzi). To chwila, w której będzie możliwość zadać mi pytania i dostać natychmiast odpowiedź. To chwila, gdy Twoje wątpliwości i pytania znajdą jasne i konkretne odpowiedzi.


Pomogę Ci zrozumieć różne aspekty rynku. Przygotowana przeze mnie prezentacja to przegląd trendów i możliwych scenariuszy, które mogą rozwinąć się w najbliższej przyszłości.


Dowiesz się, na co uważać, czego unikać i jak reagować. Bądź pewien, że w momencie, kiedy o Bitcoinie będzie mówił każdy, zapanuje szum medialny, a Ty musisz wiedzieć, jak filtrować te informacje, żeby nie zboczyć z wyznaczonego kursu.


Uzyskasz klarowne odpowiedzi i jeszcze lepiej zrozumiesz, jak wykorzystać zdobytą wiedzę, aby w tej hossie nie popełnić błędów. Chcę, abyś mógł zastosować te wskazówki w praktyce – abyś mógł podejmować mądre decyzje, które będą miały realny wpływ na Twoją przyszłość finansową.


Niezależnie od tego, czy Twoje zapytanie dotyczy strategii, przyszłych trendów, czy technicznych aspektów kryptowalut – każde pytanie znajdzie swoją odpowiedź.


To, co przekażę Ci ja, uzupełniają pozostali eksperci. Osoby, które zdobyły szerokie uznanie w swoich dziedzinach i które z pasją podzielą się swoją wiedzą i spostrzeżeniami. Możesz spodziewać się solidnej dawki praktycznych wskazówek, inspirujących historii oraz nowatorskich podejść.


Jeśli chcesz dywersyfikować swoje inwestycje - Paweł Szpakowicz przybliży Ci możliwości, jakie niesie rynek surowców. W prezentacji zostaną omówione wyceny w sektorze surowcowym na początku lat 20. XXI wieku, potrzeba znacznych inwestycji ze względu na ryzyko globalnych niedoborów i potencjał inwestycyjny tego sektora w kontekście rosnących wartości surowców i spółek wydobywczych.


Karol Kiełtyka będzie dzielił się cennymi wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa inwestycji w kryptowaluty. Z jego prezentacji dowiesz się, jak zadbać o higienę swoich kryptowalut, aby uniknąć ryzyka utraty środków. Przekaże istotne informacje na temat ochrony środków przed hakerami oraz na co zwracać uwagę, aby uniknąć popełnienia błędów podczas przesyłania aktywów. Będzie to doskonała okazja, aby zrozumieć, jakie środki bezpieczeństwa można wdrożyć, aby nasze inwestycje były chronione przed zagrożeniami w cyberprzestrzeni.


Natomiast Paweł Górski skoncentruje się na cyberbezpieczeństwie i zagrożeniach związanych z anonimowością w internecie. W jego wystąpieniu "Anonimowość w Internecie w dobie CBDC: Mit czy Rzeczywistość?" usłyszysz o możliwych ryzykach i zagrożeniach, jakie mogą wystąpić w świecie online. Paweł przedstawi również sposoby ograniczenia tych zagrożeń i zwiększenia bezpieczeństwa w sieci. Jego prezentacja pomoże zrozumieć, jakie kroki możemy podjąć, aby chronić swoje dane i prywatność w erze cyfrowej.


Do listy prelegentów dołączyli goście specjalni, którzy z pewnością wzbogacą program Zjazdu. Nazwiska podamy już niebawem. Ich udział stanowi dodatkowy atut i czyni nasze spotkanie jeszcze bardziej wyjątkowym.

Przewidzieliśmy specjalne sesje networkingowe, które będą moderowane przez specjalistów. To okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości oraz szansa na budowanie trwałych relacji biznesowych.

Zarówno ja, jak i pozostali prelegenci bierzemy czynny udział w różnych dyskusjach panelowych i sesjach networkingowych. Śmiało dołączaj do rozmów z nami i innymi uczestnikami, wymieniać się pomysłami, doświadczeniami.


Wieczorne integracje to idealny czas, aby poznać mnie i innych uczestników w mniej formalnym otoczeniu. To czas, gdy możesz swobodnie porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami lub po prostu posłuchać fascynujących historii z pierwszej ręki. To doświadczenie, które pozwala na bezpośrednią wymianę wiedzy, pomysłów i inspiracji.


Nie samym krypto człowiek żyje. Podczas Zjazdu znajdzie się niejedna okazja do odpoczynku i naładowania akumulatorów.

Otoczenie natury, zalew Zegrzyński na wyciągnięcie ręki, miasteczko piknikowe, kilka boisk, basen ze SPA - wszystko to sprzyja oderwaniu się od codziennej rutyny i relaksowi. Regeneracja i odświeżenie umysłu, to lepsza produktywność i kreatywność - które podczas najbliższych rynkowych wyzwań będą Ci potrzebne.


W piątek i sobotę, w godzinach od 17:30 do 19:30 mamy zarezerwowany dostęp na wyłączność do hotelowych boisk. Miłośnicy sportów zespołowych będą mogli cieszyć się grą w koszykówkę lub piłkę nożną, korzystając z profesjonalnych obiektów. Dodatkowo, dla osób szukających bardziej relaksującej formy aktywności, przygotowaliśmy sesję jogi. To idealna okazja, aby rozciągnąć i zrelaksować ciało oraz umysł pod okiem doświadczonego instruktora.

Networking, integracje, odpoczynek

Part 1

10:00-11:00

Part 2

11:00-12:00

Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer. Add a description of your offer and key benefits.

Part 3

12:00-13:00

Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer. Add a description of your offer and key benefits.

Part 4

14:00-15:00

Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer. Add a description of your offer and key benefits.

Part 5

16:00-17:00

Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer. Add a description of your offer and key benefits.

CHOOSE A PLAN

A few words about your product/offer. Focus on the benefits not the features. Explain how your product will improve your customer's life.

-20%

EXPERT

40$

50$

 • Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.
 • Add a description of your offer and key benefits.
 • Add a description of your offer and key benefits.

BASIC

0$

 • Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.
 • Add a description of your offer and key benefits.

ADVANCED

30$

 • Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.
 • Add a description of your offer and key benefits.
REGISTER NOW
REGISTER NOW
REGISTER NOW

REGISTRATION

A few words about registration. Focus on the benefits not the features. Explain how your product will improve your customer's life.

DON'T WAIT

REGISTRATION